O mnie

Żaneta Musiałek

Gallup® Certified Strengths Coach

Cześć, jestem Żaneta. Miło mi gościć Cię na mojej stronie.

Jestem certyfikowaną przez Instytut Gallupa w Londynie trenerką talentów i mocnych stron, trenerką biznesu, managerką i przedsiębiorcą. Pracuję w oparciu o badanie CliftonStrenghts (Test Gallupa). Wierzę w to, że inwestycja w mocne strony, a nie słabości jest tą najbardziej opłacalną i wartościową.
Prowadzę sesję indywidualne – omówienie wyników badania CliftonStrenghts oraz warsztaty dla zespołów.

Odkąd zrozumiałam jakim skutecznym i uniwersalnym narzędziem jest badanie CliftonStrenghts zapragnęłam wykorzystać go i dzielić się tą wiedzą z resztą świata. Odkrywanie w innych tego, co mają najlepsze i pokazywanie im jak tego użyć by odnosić sukcesy jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujące.

Posiadam wykształcenie w obszarze zarządzania, które wykorzystywałam przez ostatnie 10 lat w pracy w międzynarodowych korporacjach. To tam zdobyłam cenne umiejętności liderskie, rozwinęłam kompetencje miękkie, prowadziłam rozmowy rekrutacyjne, wdrażałam nowych pracowników, rozwijałam ich, byłam mentorką i żegnałam się z nimi, gdy nadszedł odpowiedni
moment. Te doświadczenia sprawiły, że dobrze znam i rozumiem problemy dużych organizacji. Wiem, jak rozmawiać z pracownikami. Tymi na podstawowych stanowiskach i tymi na kierowniczych.

Prywatnie jestem żoną i mamą próbującą opanować trudną sztukę rozciągania doby. Lubię odkrywać nowe miejsca, poznawać smaki kuchni świata, malować, czytać książki i zarażać córkę miłością do języka hiszpańskiego.

Moje supermoce to: Naprawianie/ Bliskość / Indywidualizacja / Poważanie / Uczenie się.

Zapraszam do kontaktu. Pomogę Ci odkryć, zrozumieć i produktywnie wykorzystać Twoje.

Zaufali mi m.in: 

Certyfikaty 

Ocena 4.9 / 5. Oceniono 566

No votes so far! Be the first to rate this post.

Przewiń na górę