O mnie

Żaneta Musiałek

Gallup® Certified Strengths Coach

Cześć, jestem Żaneta. Miło mi gościć Cię na mojej stronie.

Jestem Certyfikowanym przez Instytut Gallupa Trenerem Mocnych Stron. Diagnozuje talenty bazując na kwestionariuszu CliftonStrenghts znanym potocznie jako test Gallupa, pomagam przekuwać je w mocne strony i wykorzystywać do odnoszenia sukcesów na polu prywatnym i zawodowym.

Odkąd zrozumiałam jakim skutecznym i uniwersalnym narzędziem jest badanie CliftonStrenghts zapragnęłam wykorzystać go i dzielić się tą wiedzą z resztą świata. Odkrywanie w innych tego, co mają najlepsze i pokazywanie im jak tego użyć by odnosić sukcesy jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujące.

Posiadam dyplom z tytułem mgr Zarządzania, a swoją wiedzę wykorzystuje jako lider zespołu w międzynarodowej organizacji, z którą jestem związana od kilku lat. Gaszę pożary swoim spokojem, racjonalnym podejściem i szybkim poszukiwaniem rozwiązań.

Doświadczałam blasków i cieni pracy w korporacji na różnych szczeblach kariery i rozumiem bolączki zarówno pracowników, jak i managerów.

Prywatnie jestem żoną i mamą próbującą opanować trudną sztukę rozciągania doby. Lubię odkrywać nowe miejsca, poznawać smaki kuchni świata, czytać książki i zarażać córkę miłością do języka hiszpańskiego.

Moje supermoce to: Naprawianie/ Bliskość / Indywidualizacja / Poważanie / Uczenie się.

Zapraszam do kontaktu. Pomogę Ci odkryć, zrozumieć i produktywnie wykorzystać Twoje.

Ocena 5 / 5. Oceniono 553

No votes so far! Be the first to rate this post.

Przewiń na górę